Викрадено: Space selfie — космічне селфі від Strato Ukraine

 

 

16 жовтня 2019 Samsung UK та BBHblacksheep запустили проект Space Selfie (Космічне селфі) селфі у космосі який є повною копією проекту який ми презентували Samsung Ukraine минулого року.

В нас бракує слів висловити своє обурення цим вчинком…

 

Timeline: Samsung rejects Space Selfie then makes their Own

Timeline: Samsung rejects Space Selfie then makes their Own

Трохи історії

Команда Strato Ukraine підготувала проект з назвою Космічне селфі (Space selfie) для декількох присутніх в Україні брендів, які займаються електронікою.

Ідея була в тому, що ми (Strato Ukraine) запустимо планшет одного із брендів у стратосферу на висоту до 38 кілометрів. Цими брендами були: Samsung, Huawei, Xiaomi.

Для кожного бренду ми підготували презентацію з детальним планом цього івенту у яку входили: план акції, key-visual, неймінг (space selfie, send your face to space), екосистема акції, механіка проекту, таймлайн проекту, бонуси і так далі.

Найбільше зацікавила наша акція представників компанії Samsung та їх власте ін-хауз рекламне агентство Cheil Ukraine. З останніми в нас був конструктиний діалог який розпочався 28 грудня 2018 року.

Досить довгий час ми розмовляли з представниками компанії, та за кілька місяців (30 квітня 2019) ми отримали повідомлення від Cheil Ukraine з таким змістом: “Компанія Samsung не готова інвестувати у ваш проект”.

 

Ні, так ні

Окей, добре. Ми зробимо це самі! Strato Ukraine розпочали власними силами втілювати проект космічного селфі, зареєстрували домен face2.space, почали збирати конструкцію для запуску, відзняли відео-запрошення.

Це дуже складний запуск, тому він потребував більше коштів та часу ніж звичайно. Станом на сьогодні (19 жовтня) ми маємо офіційний дозвіл на запуск стратостату, готову конструкцію та вже було збиралися їхати та запускати….

 

 

 

Поки 16 жовтня Samsung UK та BBH blacksheep не оприлюднили інформацію стосовно ЇХ ВЛАСНОГО проекту Space Selfie… Це було для нас шокуючою новиною, міжнародна корпорація викрала наш проект.

Українский офіс Samsung вважає себе непричетним, Cheil Ukraine натякають на Samsung, але ми як люди які розробили цю ідею від самого початку не можемо мовчати. Нас підступно обікрали.

CMO (голова маркетингу) компанії Samsung Europe Бенжамін Браун одразу заблокував наше повідомлення у Linkedin, але постить про “свій” проект Космічного селфі… Голова корпоративних комунікацій Samsung Ukraine Віктор Степаненко бреше, що вперше чує про цю акцію, хоча саме він відхилив нашу пропозицію на початку року.

Нова держава, новий президент, старі звичаї. Ми вважаємо вчинок компанії Samsung неправомірним, та вимагаємо публічних вибачень та відшкодування моральної компенсації за вдіяний вчинок.

Просимо всіх небайдужих звернути свою увагу на цей випадок, який є одним з багатьох.

Команда Strato Ukraine
18 жовтня 2019
launch@strato.com.ua

 

Завантажити PDF Samsung Space Selfie

Ми публікуєму презентацію проекту Space selfie (Космічне селфі) яку 28 грудня 2018 року надіслали компанії Samsung та їх in-house агентству Cheil Ukraine.

Також ви можете завантажити:

Презентація Huawei Space Selfie (ENG) PDF

Презентація Xiaomi Space Selfie (ENG) PDF

Презентація Samsung Space Selfie (RUS) PDF